Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
TECUMSEH sertvačník těžký
TECUMSEH sertvačník těžký

TECUMSEH sertvačník těžký

TECUMSEH sertvačník těžký. Do motorů bez brzdy. Pro motory, na kterých nemusí mít namontován žací nůž, kvůli překonání nepracovních fází motoru. Převážně byl montován na sekačky bubnové, tedy na vysokou trávu. Vymontován z důvodů nedostatku dílú z funkčního motoru.

Stává se, že se z nějakého důvodů, že se setrvačník protočí a zajišťovací klínek setrvačník poškodil nebo roztrhl.

Již nelze sehnat !!!!!

Možné řešení:

 

TYTO MOTORY S TĚŽKÝM SETRVAČNÍKEM SE PŘEVÁŽNĚ MONTOVALY NA SEKAČKY DVOUKOLOVÉ NA VYSOKOU TRÁVU.

JEN JE NUTNO KOMPENZOVAT ROZDÍL VE VÁZE TĚŽKÉHO A LEHKÉHO SERVAČNÍKU.  A TO TAK, ŽE PŘIDÁTE TENTO ROZDÍL V ZÁVAŽÍ DOLŮ NA HŘÍDEL MOTORU. TO VĚTŠINA SOUSTRUŽNÍKŮ ZVLÁDNE.

 

 

 

Cena : Kč 1.490,- Kč 745,-

Množství: + -

Recenze (0)

Napsat recenzi

Vaše jméno a příjmení: Vaše recenze: Poznámka: HTML tagy nebudou převedeny! Hodnocení: Nejhorší Nejlepší Opište prosím kód z obrázku do pole níže:
Zahradní technika - ESHOP Zahradní technika - kamenný obchod Zahradní technika - dovoz sněhových fréz do 25km zdarma Zahradní technika - PPL, Radiálka Zahradní technika - autorizovaný servis Zahradní technika - zboží skladem dodáváme do 24 hod Vážení zákazníci naš E-shop je tu pro Vás k dispozici již 6817 dnů a kamenný obchod se servisem o 2 roky déle.

© 2004-2012 www.abczahrady.cz