Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Náhradní díly

Dotazy k náhradním dílům vyřizujeme pouze v písemné formě. (emailem) telefonem z kapacitních důvodů to nelze. Náhradní díly jsou určeny opravnám těchto strojů. Nákup běžným uživatelům nedoporučujeme. Díly jsou určeny servisním technikům neboť je potřeba mít znalosti s přesnou identifikací a nenamontovat nový díl tam, kde jsou ostatní díly natolik opotřebeny a může dojít k rychlému zničení nového dílu. Proto nelze neservisnímu zákazníkovi poskytnout záruku na díly. 

Upozornění: Některé díly, z povahy věci musíme odzkoušet. To nejde nijak než jejich montáž na naše servisní stroje. Protože za jejich správnou funkčnost odpovídáme vám zákazníkům my a ne výrobce. Může se tedy stát, že bude na nich otisk šroubů, podložek a jiné stopy. Pokud tuto skutečnost neakeptujete, ani díly prosím neobjednávejte !!!! 

Zobrazit:
Řadit podle:
Zahradní technika - ESHOP Zahradní technika - kamenný obchod Zahradní technika - dovoz sněhových fréz do 25km zdarma Zahradní technika - PPL, Radiálka Zahradní technika - autorizovaný servis Zahradní technika - zboží skladem dodáváme do 24 hod Vážení zákazníci naš E-shop je tu pro Vás k dispozici již 7753 dnů a kamenný obchod se servisem o 2 roky déle.

© 2004-2012 www.abczahrady.cz